Chiroderm desinfekce 500 ml

Kapalný dezinfekcní alkoholový přípravek na hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou a na dezinfekci pokožky před invazivními zákroky
250,00 Kč
Vč. DPH
Počet
Poslední kusy skladem

Kapalný dezinfekcní alkoholový přípravek na hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou a na dezinfekci pokožky před invazivními zákroky Spektrum účinku baktericidní, fungicidní, virucidní, mykobaktericidní, sporicidní, MRSA - ABCTMV Hygienická dezinfekce rukou: Po umytí rukou se nanese na suchou pokožku a nechá se zaschnout. Chirurgická dezinfekce rukou: Po předešlém umytí rukou obvyklým způsobem se nanese na ruce a předloktí 2 x 5 ml a nechá se zaschnout. Dezinfekce kůže před invazivním zákrokem:Nanese se potřebné množství koncentrátu a nechá se zaschnout. Rychlá dezinfekce povrchů a předmětů: Nastříkáním na plochu nebo na předmět a nechat zaschnout. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
BANCHEM, s.r.o.
95103

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Se společností Google se sdílí vaše IP adresa a user-agent a dále metriky výkonu a zabezpečení, které mají zajistit kvalitu služeb a slouží ke generování statistiky využití.